O NAS

FIRMA

Max-Stone to wyraz fascynacji przestrzenią, w której funkcjonuje człowiek. To trwające nieprzerwanie od 2004 roku odkrywanie jej możliwości i mierzenie się z jej ograniczeniami. To nieustanne poszukiwanie sposobów na uczynienie jej piękną, wygodną i praktyczną. Tak powstają płytki dekoracyjne, kamień elewacyjny, panele drewniane i tapicerowane, lamele, okładziny z desek – wszystko, od czego zaczyna się aranżacja przestrzeni, by w efekcie ta stała się „swoim” jedynym miejscem na Ziemi. Miejscem, w którym chce się być i do którego chce się wracać.

Bogate doświadczenie zaowocowało wyjątkową ofertą – nowoczesnymi, wytrzymałymi i designerskimi materiałami dekoracyjnymi do ścian wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Długa obecność na rynku umożliwiła nam zbudowanie trwałych i pozytywnych relacji z największymi sieciami dystrybucyjnymi w kraju, dzięki którym produkty Max-Stone są dostępne dla szerszego grona klientów.

Max-Stone to dzisiaj dwie marki. Pierwsza, czerpiąca imię z nazwy firmy, obejmuje płytki dekoracyjne i kamienie oraz okładziny elewacyjne. Młodsza, FLLOW, uzupełnia tę pierwszą o miękkie panele tapicerowane, lamele na filcu i panele drewniane. Wszystko po to by przestrzeń mogła zmienić się w wyjątkowe miejsce. Twoje miejsce.

WARTOŚCI

Autentyczność

Naszą główną inspiracją jest natura. Nasza siedziba usytuowana jest w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, w Beskidzie Niskim. Czerpiąc z mnogości faktur, prostej ale niebanalnej kolorystyki i form tworzymy produkt, który łączy w sobie piękno przyrody i współczesny design.

Warsztat

Z wyjątkową pasją oraz wyczuciem podchodzimy do całego procesu tworzenia naszych produktów. Troska o efekt finalny oraz dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół to nasze myśli przewodnie, które łączymy z posiadaną przez nas wiedzą, doświadczeniem oraz wyczuciem. Nasi specjaliści ręcznie tworzą wszystkie prototypy z wyjątkowym poświęceniem.

Uniwersalność

Ponadczasowe wzornictwo oraz wszechstronność zastosowań sprawiają, że w naszych pozycjach każdy znajdzie cząstkę siebie. Świadczy o tym kompleksowość i komplementarność marki Max-Stone. Nasze produkty potrafią wpisać się w każdy styl.

Jakość

Współczesny inwestor to świadomy i wymagający partner biznesowy. Widząc jak ważna jest dla niego jakość, dbamy o każdy szczegół naszych produktów. Podczas wieloletniej działalności w branży wypracowaliśmy nowoczesne i innowacyjne procesy produkcyjne, które pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozwój

Wierzymy, że podstawą wszystkiego jest ciągły rozwój. Każdego dnia śledzimy możliwości technologiczne, nowości produktowe i procesy tworzenia. Szkolimy się i słuchamy naszych klientów, by jeszcze lepiej odpowiadać na bieżące zapotrzebowanie rynku.

Ekoświadomość

Wiemy jak wielki wpływ ma rozwój gospodarki na środowisko. W Max-Stone świadomie dobieramy pochodzenie półproduktów m.in. używając materiałów rozbiórkowych oraz pozyskanych z recyklingu. Idąc krok dalej pracujemy nad najnowszą technologią, która pozwoli nam zdecydowanie zmniejszyć transport, a tym samym ilość śladu węglowego.

MARKI

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących płytki i kamienie dekoracyjne. W ciągu wieloletniej działalności dzięki pasji, doświadczeniu i uważności staliśmy się niewątpliwym liderem na rynku. Naszymi kluczowymi klientami są sklepy sieci DIY w Polsce oraz za granicą.

Wierząc, że kluczem do sukcesu jest otwartość, zrozumienie i elastyczność stworzyliśmy zupełnie nową linię produktów. Fllow to młodsza siostra Max-Stone. To kompleksowe rozwiązania produktowe do aranżacji wnętrz, łączące w sobie właściwości dekoracyjne z akustycznymi. W naszej stałej ofercie znajdziesz panele tapicerowane, lamele oraz panele drewniane. Poznaj Fllow

 

ZESPÓŁ

Krzysztof Wójcik

Prezes zarządu

Anna Wójcik

Wiceprezes zarządu

dyrektor produkcji

Michał Mielnik

Dyrektor handlowy

 

This site is registered on wpml.org as a development site.