Proces Tworzenia

Od projektu do produktu – czyli o procesie tworzenia słów kilka. Inspiracja – proces twórczy – prototypowanie – wdrożenie do produkcji. Naszą główną inspiracją jest piękno natury. To trend, który nigdy nie wyjdzie z mody. Nasi projektanci zmieniają szkice 2D, skany form i tekstur 3D w gotowy produkt, zachowując przy tym najwyższy poziom dokładności w odwzorowaniu naturalnych kamieni czy drewna. Wszystko po to byś finalnie mógł cieszyć cię pięknem w Twoim domu.

1POWIEDZ NAM CZEGO POTRZEBUJESZ

Początkiem procesu tworzenia nowego produktu jest dialog. Uważnie słuchamy i analizujemy Twoje potrzeby szukając odpowiednich rozwiązań. Jedni dają się ponieść obowiązującym trendom, inni tworzą swój własny styl. Wszyscy jednak oczekujemy tego samego – idealnie przemyślanych i dopracowanych elementów aranżacji. Właśnie dlatego skupiamy się nie tylko na estetycznych ale i funkcjonalnych właściwościach produktu, którego poszukujesz.

2W POSZUKIWANIU INSPIRACJI

Po głębokiej analizie potrzeb rozpoczynamy etap kreatywny. W poszukiwaniu inspiracji dla nowego produktu obserwujemy trendy wzornicze i pojawiamy się na targach branżowych. Jednak największym źródłem formy, faktur i kolorystyki jest dla nas natura.

3TWORZENIE KONCEPCJI

Gdy zbierzemy wszystkie elementy tzw. briefu (podstawowy dokument zawierający zestaw informacji użytecznych w procesie tworzenia) przystępujemy do przygotowania koncepcji produktowych. Nasi projektanci przenoszą swoje pomysły na papier i modele 3D. Dobierają odpowiednie kruszywa, barwniki i materiały.

4DEKOR NIE JEDNO MA IMIĘ

Dążymy do tego, żeby wszystkie produkty Max-Stone bardzo dokładnie oddawały piękno przyrody, dlatego proces projektowania obejmuje także pieczołowite skanowanie naturalnych materiałów. Ściągamy tekstury oraz dobieramy dekory cyfrowe, wybarwienia w masie i malowania.

5SPRAWDŹ CZY TO DZIAŁA – PROTOTYPOWANIE

Posiadając formę i dobrane wybarwienie płynnie przechodzimy do momentu, w którym wykonujemy serię prototypów. To w tym momencie dzieje się magia. Nasz zespół przy wsparciu maszyn oraz narzędzi ręcznych przygotowuje próbki. Te zaś przekazuje do weryfikacji pod względem jakości, zgodności z projektem i oczekiwań użytkownika końcowego.

6KIEDY PROJEKT STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ – PRODUKCJA

Po zaakceptowaniu prototypów dochodzimy do ostatniego punktu procesu tworzenia, czyli wdrożenia do produkcji. Nasi pracownicy obsługujący linię produkcyjną pilnują, aby produkt końcowy był na najwyższym poziomie, a o to by na czas trafił do waszych mieszkań, dba wykfalifikowany dział handlowy.

This site is registered on wpml.org as a development site.