MAX-STONE

Producent

Płytek betonowych Dekoracji betonowych Elementów dekoracyjnych

technologia
Lat w branży
0
O FIRMIE

Od natury do nowoczesności
z Max-Stone.

Max-Stone to nie tylko firma, to wyraz fascynacji przestrzenią. Od 2004 roku odkrywamy jej możliwości i mierzymy się z jej ograniczeniami. Z naszej pasji rodzą się produkty, które czynią każdą przestrzeń wyjątkową. Współpracujemy z największymi sieciami dystrybucyjnymi i stale się rozwijamy, aby nasze rozwiązania były dostępne dla szerszego grona klientów.

Oferta
Oferta

Oferujemy płytki dekoracyjne, kamień elewacyjny, panele drewniane i wiele więcej. Nasze produkty są dostępne w największych sieciach dystrybucyjnych w kraju.

Wartości
Wartości

Czerpiemy inspirację z natury, dbamy o jakość i jesteśmy świadomi wpływu naszej działalności na środowisko.

MAX-STONE

w liczbach

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i chcemy się nimi podzielić. Te statystyki odzwierciedlają nasz rozwój, doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości. 

Kraje, w których działamy
0
Rok założenia
0
Przestrzeń produkcyjna
0
Roczna produkcja kamienia
0
Dźwięk w harmonii z designem
Perfekcja Akustyki

Wszystkie prezentowane produkty nie tylko fascynują designem, ale również zostały stworzone z myślą o optymalizacji komfortu akustycznego w Twoim wnętrzu. Wprowadź harmonię dźwięku do każdej przestrzeni dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które możesz zobaczyć poniżej. Wybieraj produkty, które mają znaczenie nie tylko dla oka, ale także dla ucha.

 
Lamele SOFT

Lamele Soft to unikalny produkt, łączący filc o grubości 4 mm z laminatem imitującym różne rodzaje drewna i kamienia. Dostępne w formatach 120×60, 60×60 i 60×30 cm.

Lamele MDF FREZOWANE
Lamele MDF charakteryzują się wyjątkową kombinacją frezowanego MDF-u pokrytego naturalnym fornirem dębowym. Są dostępne w trzech unikalnych wersjach: z trzema listwami, z pięcioma listwami oraz wersja w pełni pokryta fornirem z frezowanymi krawędziami. Oferowane są w standardowym rozmiarze 15x265cm.
Panele Laminowane

Panele Laminowane łączą w sobie filc o grubości 4 mm z laminatem imitującym różne rodzaje drewna i kamienia. Dostępne w formatach 120×60, 60×60 i 60×30 cm. 

Filc Dwuwarstwowy

Filc Dwuwarstwowy składa się z dwóch połączonych ze sobą warstw filcu. Górna warstwa jest przefrezowana prostymi liniami, co naśladuje wygląd lamel. Daje to unikalny i estetyczny efekt, który przypomina tradycyjne panele. Dostępne w formatach 120×60, 60×60 i 60×30 cm.

Sound Home

Fornirowane listwy MDF na sztywnym filcu w formatach 60×60 cm oraz 120×60 cm. Pozwalają na kreatywne komponowanie ułożeń na ścianie. Zestaw zawiera dodatkowy pasek filcowy do łatwiejszej aranżacji. 

Lamele Modułowe

Lamele Soft to unikalny produkt, łączący filc o grubości 4 mm z laminatem imitującym różne rodzaje drewna i kamienia. Dostępne w formatach 120×60, 60×60 i 60×30 cm.

KATALOGI / DLA FIRM / B2B

Razem tworzymy trendy

Odkryj naszą innowacyjną kolekcję kamienia dekoracyjnego i zainspiruj się możliwościami, jakie oferuje Max-Stone, czołowy producent kamienia dekoracyjnego. Razem możemy tworzyć nowe trendy i nadawać kierunek światu designu. Zobacz nasz katalog i poznaj nasze wyjątkowe produkty.

Technologia NSE

Prezentujemy naszą innowacyjną technologię NSE, stworzoną specjalnie dla branży budowlanej.

NSE korzysta z druku UV, aby oddać pełen realizm i elegancję naturalnego kamienia, tworząc efekty, które zachwycają swoim pięknem i autentycznością.

Unikatowa technologia

Poznaj naszą markę

Fllow powstało z pasji do piękna i wzornictwa oraz odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów. W naszej ofercie znajdziesz panele tapicerowane, panele lamelowe, panele frezowane, panele samoprzylepne.

Dziękujemy za uwagę.

Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić Państwu naszą najnowszą ofertę produktową.

Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania idealnie wpasują się w asortyment Państwa sieci i przyniosą korzyści zarówno dla naszych firm, jak i dla klientów.

This site is registered on wpml.org as a development site.