Kamień dekoracyjny – 4 pomysły na aranżacje od NASZYCH KLIENTÓW

Kamień dekoracyjny jest jednym z materiałów, które nie wychodzą z mody. Bezsprzecznie cenimy go za wysokie walory dekoracyjne, trwałość i łatwość utrzymania w czystości. W efekcie, wybierając taki dodatek do salonu i kuchni możemy w szybki sposób odmienić wnętrze, sięgając po kolory i wzory, które najlepiej wyrażają indywidualne poczucie stylu. Oto 4 aranżacje salonu i kuchni z kamieniem dekoracyjnym w roli głównej. Te wyjątkowe zdjęcia aranżacji otrzymaliśmy od naszych Klientów.

1. Turmalin – wyrazisty kamień dekoracyjny na ścianę. Aranżacja salonu Pani Ewy

Płytki betonowe Turmalin to produkt wzorowany na naturalnych surowcach. W salonie Pani Ewy wprowadzają ciepło, przytulną atmosferę i idealnie komponując się z meblami w odcieniach szarości i ciemnymi dodatkami. Przede wszystkim, w towarzystwie jasnych ścian, kamień dekoracyjny o wyrazistym kolorze pozwala uniknąć efektu wizualnego ograniczenia przestrzeni.

Pani Ewa zdecydowała się na kontrastowe połączenie kamienia i dodatków, co pozwoliło na wyeksponowania tak ciekawej ozdoby ściany. Dlatego obok takiej aranżacji nie można przejść obojętnie! Dla nas to zdecydowanie jedna z najlepszych stylizacji ściany z zastosowaniem kamienia dekoracyjnego od Max Stone!

2. Ceglana ściana w kuchni Pani Patrycji

W jasnej, stonowanej kolorystycznie kuchni Pani Patrycji „ceglana” ściana ożywia przestrzeń. W rezultacie, połączona z białymi meblami i jasnym blatem, stanowi nieoczywiste zestawienie – na pierwszy rzut oka wymagające, ale też pięknie podkreślające nieszablonowy styl kuchni. Dzięki temu „cegiełka”, czyli kamień dekoracyjny Turmalin, jest swoistym motywem przewodnim, który prezentuje się elegancko i ponadczasowo.

3. Szary kamień dekoracyjny w salonie Pana Krzysztofa

A teraz zapraszamy do podziwiania salonu Pana Krzysztofa, w którym króluje kamień ozdobny na ścianę – Harvard.

W tej przestrzeni szara ściana doskonale współgra z meblami, tworząc spójną i harmonijną aranżację. Przede wszystkim tu wszystko idealnie się komponuje, a stonowane kolorystyka to jak swoiste zaproszenie: usiądźmy i odpocznijmy.

Takie aranżacje są dowodem na to, że często „mniej znaczy więcej”. Jedna ściana z cegłą to często spotykane rozwiązanie. Na jej tle można zaaranżować kącik do relaksu, idealny na długie wieczory z dobrym filmem i ukochaną osobą obok.

4. Ceglany akcent na ścianie między salonem a kuchnią

W mieszkaniu Pana Tomasza kamień Topaz znalazła swoje miejsce na ścianie między salonem a kuchnią. W tym miejscu łączą się różne strefy, a akcent w postaci dekoracyjnego kamienia na ścianie daje naprawdę spektakularny efekt.

Taką aranżację polecamy każdemu, kto nie chce przytłaczać przestrzeni, ale wybiera rozwiązania dla odważnych.

Kamień dekoracyjny, czyli popularna „cegiełka” wciąż nie wychodzi z mody. Dlatego pasuje do wnętrz zachowanych w różnych klimatach i pięknie prezentuje się nie tylko w tradycyjnej czerwieni, ale także w odcieniach szarości. Wyżej przedstawiliśmy Wam aranżacje naszych Klientów, które są dowodem na to, że kamień dekoracyjny do wewnątrz z oferty Max Stone to idealny wybór nie tylko do starych kamieni, wnętrz zachowanych w stylu amerykańskich loftów czy dawnych hali produkcyjnych, ale również do nowoczesnych mieszkań. W efekcie wszystko zależy od kreatywności i indywidualnego wyczucia stylu, jednak każdy może znaleźć coś w sam raz dla siebie!

Zobacz produkty

This site is registered on wpml.org as a development site.